Śnieżna Chatka - Międzygórze

Śnieżna Chatka

Międzygórze
adres ul. Marii Śnieżnej 15/6, 57-514 Międzygórze
telefon 510 454 959
email snieznachatka@op.pl
www www.snieznachatka.fajnewczasy.com

TYP OBIEKTU

Domek w górach


OPIS OBIEKTU

„Śnieżna Chatka”

Slow life w otoczeniu gór, ze wspaniałymi widokami i setkami pomysłów na aktywny wypoczynek.  To nie jest agroturystyka, ani pensjonat ale piękny domek w środku gór. Dla tych którzy preferują noclegi w górach we własnym stylu. Do wynajęcia jest cała chatka.

Zapraszamy Państwa do malowniczej i spokojnej miejscowości Międzygórze, położonej w Kotlinie Kłodzkiej. Międzygórze to doskonały klimat, czyste powietrze i piękne pejzaże okolicznych Gór Stołowych i Bystrzyckich. Idealne miejsce do spędzenia aktywnego urlopu wypoczynkowego lub sielankowego i zdrowego spędzenia wolnych chwil z rodziną z dala od cywilizacji. Obiekt położony jest w Kotlinie Kłodzkiej, w środku Masywu Śnieżnika, w miejscowości Międzygórze na wysokości 820m n. p. m. na zboczu szczytu Czarna Góra.

Wyposażenie:
  Śnieżna Chatka to całoroczny, domek dla 4 do 6 osób (2 sypialnie + salon) w środku dzikiej przyrody Masywu Śnieżnika położony na ogrodzonej 15 arowej działce wyłącznie do Państwa dyspozycji, z dużą ilością zieleni i magicznych miejsc do zacisznego odpoczynku.

Przy domku jest taras pod zadaszeniem, z meblami ogrodowymi i miejscem na grilla.  Przez cały ogród przepływa strumyk wpadający do oczka wodnego, bogatego w żaby. Znajdzie się kawałek trawnika, na boisko (na równym terenie) do gier i zabaw lub na dodatkowe miejsca namiotowe, obok jest miejsce na rodzinne ognisko a w ogrodzie rosną różnorodne ekologiczne owoce, które można zrywać i jeść prosto z krzaków.


ATRAKCJE

Przy domku jest taras pod zadaszeniem, z meblami ogrodowymi i miejscem na grilla. Przez cały ogród przepływa strumyk wpadający do oczka wodnego, bogatego w żaby. Znajdzie się kawałek trawnika, na boisko (na równym terenie) do gier i zabaw lub na dodatkowe miejsca namiotowe, obok jest miejsce na rodzinne ognisko a w ogrodzie rosną różnorodne ekologiczne owoce, które można zrywać i jeść prosto z krzaków.  W okresach wakacyjnych oferujemy wycieczki autem terenowym a zima kuliki końmi.


ATRAKCJE W OKOLICY

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

2-6 miejsc noclegowych


CENNIK

Ceny za domek zaczynają się już od 200 PLN za dzień! 


MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Miejsca parkingowe wliczone w cenę noclegu


DOJAZD

Dojazd do domku jest możliwy jedynie samochodem z napędem na cztery koła.  Jeżeli Goście nie dysponują takim samochodem, zapewniamy dowóz z wybranego parkingu do chatki samochodem terenowym. Auto Gości można pozostawić na prywatnym parkingu zarządcy. (4 km od domku), lub w pobliżu domku na parkingu u gospodarza (300 m od domku) - dojazd drogami leśnymi. 


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl