Watra, Tadeusz Gamoń - Międzygórze

Watra, Tadeusz Gamoń

Międzygórze
adres ul. Śnieżna 18a, Międzygórze
telefon 74 813 51 91
www www.watra.ta.pl

TYP OBIEKTU

Agroturystyka


OPIS OBIEKTU

Serdecznie zapraszamy Państwa do Watry, położonej w Międzygórzu. Dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Bezpośrednie otoczenie lasów i gór, czyste powietrze i górskie potoki pozwalają na prawdziwy relaks i wypoczynek. Watra proponuje pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, radiem i tv.


ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Łącznie 14 miejsc noclegowych


CENNIK

Noclegi w cenie od 30 do 40 zł.


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl