Zimowy wypoczynek w Międzygórzu to dobry pomysł, bajkowa sceneria, wyjątkowa architektura, a do tego STREFA MIĘDZYGÓRZE

Strefa Międzygórze

W naszej ofercie wypożyczalnia sprzętu sportowego:

  • - nowe komplety nart biegowych, narty, buty, kije marki FISCHER
  • - komplety nart zjazdowych, narty, buty, kije, kaski dla dorosłych i dla dzieci
  • - rakiety śnieżne, dzięki którym każda wyprawa w zaśnieżone góry staje się łatwiejsza

W bezpośredniej okolicy trasy narciarstwa biegowego, stoki narciarskie i inne pomysły na zimowy wypoczynek www.miedzygorze.com.pl/zima.php

Polecamy także STREFA ŚNIEŻNIK

Strefa Śnieżnik

gdzie bezpośrednio w Schronisku na Śnieżniku można wypożyczyć rakiety śnieżne, narty biegowe oraz komplety nart skitourowych (buty, narty, kije, foki). Przy samym Schronisku uprawiane są ratrakiem trasy narciarstwa biegowego, jest to również bardzo dobry punkt startowy na spokojne wycieczki skitourowe w stronę Czarnej Góry lub czeskiej Dolni Morava lub wyprawy na rakietach śnieżnych. Wypożyczony sprzęt można zwrócić w punkcie w Międzygórzu, a więc można zjechać na nartach do miejscowości. Zimowy pobyt w Schronisku na Śnieżniku to z pewnością ciekawy pomysł na wycieczkę czy weekendowy pobyt z najwyższą gwarancją śniegu w regionie :)

KONTAKT

tel. 502 525 564

www.strefy.pl

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl