Rozpoczęły się ferie zimowe, turyści docierają już do Międzygórza Perły Sudetów, gdzie zaplanowali swój wypoczynek.


Możliwości jest wiele, tutaj przedstawiamy nasze propozycje zarówno aktywnego jaki i spokojnego urlopu w regionie. Czynne są wyciągi narciarskie w okolicy i panują wszędzie bardzo dobre warunki na stokach.

Oczekujemy na naturalny śnieg również w niższych partiach gór w tym tygodniu, co miejmy nadzieję pozwoli by ruszyły kuligi konne i trasy narciarstwa biegowego. Zapraszamy do Międzygórza


Archiwum wydarzeń »

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl