Wakacje w pełni

Trwa wysoki sezon turystyczny, pogoda wreszcie zrobiła się prawdziwie wakacyjna. Atrakcji w Międzygórzu i okolicy nie brakuje, baza noclegowa pomimo, że ma duże obłożenie nadal jest w stanie przyjąć kolejnych gości. Masyw Śnieżnika to miejsce ciche i spokojne, gdzie wypoczywa się z przyjemnością, z dala od tłumów czy zatłoczonych szlaków.

Powstał nasz profil na facebooku, gdzie niezmiernie miło obserwować Państwa pozytywne oceny i zameldowania w naszej urokliwej miejscowości. Zapraszamy do polubienia profilu i wyrażenia swojej opinii, a w zamian do odbioru pamiątkowego magnesu z logo miejscowości w Centrum Śnieżnik, ul. Sanatoryjna 1. www.facebook.com/miedzygorski

Nowość:
Z Międzygórza można wybrać się indywidualnie lub poprzez organizowane wyjazdy do najnowszej atrakcji Masywu Śnieżnika, czyli Ścieżki w Chmurach w Czechach. Polecamy, bo to jedyna tego typu budowla na świecie, a wyjątkowy widok na nasze góry pozostanie długo w pamięci.

 

Wakacje w pełni Wakacje w pełni Wakacje w pełni Wakacje w pełni Wakacje w pełni Wakacje w pełni Wakacje w pełni Wakacje w pełni Wakacje w pełni Wakacje w pełni Wakacje w pełni Wakacje w pełni
Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »