Trwa wysoki sezon turystyczny, pogoda wreszcie zrobiła się prawdziwie wakacyjna. Atrakcji w Międzygórzu i okolicy nie brakuje, baza noclegowa pomimo, że ma duże obłożenie nadal jest w stanie przyjąć kolejnych gości. Masyw Śnieżnika to miejsce ciche i spokojne, gdzie wypoczywa się z przyjemnością, z dala od tłumów czy zatłoczonych szlaków.

Powstał nasz profil na facebooku, gdzie niezmiernie miło obserwować Państwa pozytywne oceny i zameldowania w naszej urokliwej miejscowości. Zapraszamy do polubienia profilu i wyrażenia swojej opinii, a w zamian do odbioru pamiątkowego magnesu z logo miejscowości w Centrum Śnieżnik, ul. Sanatoryjna 1. www.facebook.com/miedzygorski

Nowość:
Z Międzygórza można wybrać się indywidualnie lub poprzez organizowane wyjazdy do najnowszej atrakcji Masywu Śnieżnika, czyli Ścieżki w Chmurach w Czechach. Polecamy, bo to jedyna tego typu budowla na świecie, a wyjątkowy widok na nasze góry pozostanie długo w pamięci.


Archiwum wydarzeń »

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl