Alpejski Dwór Międzygórze

Alpejski Dwór

Międzygórze
adres ul. Sanatoryjna 13, Międzygórze
telefon rezerwacja noclegu: 505 280 324,
restauracja: 74 813 63 21
email pensjonat@alpejskidwor.pl
www www.alpejskidwor.pl

TYP OBIEKTU

Pensjonat


OPIS OBIEKTU

Po stu latach od wybudowania Alpejski Dwór znowu zalśnił zupełnie nowym blaskiem. Oryginalny, tyrolski styl i duch tradycyjnej gościnności zamieszkały pod jednym dachem z komfortem, wyszukanym smakiem i nowoczesnością.

Serdecznie zapraszamy do Alpejskiego Dworu. Czekają na Państwa stylowo umeblowane pokoje z balkonami, tarasy, wygodne łóżka, piękna, pachnąca pościel oraz wiele cieszących oko detali. Pokoje z łazienkami, TV, internetem bezprzewodowym oraz niepowtarzalnym klimatem.

Wiele serca włożyliśmy w to, by Alpejski Dwór urządzić ze smakiem. Jednak miejscem, gdzie o smak dbamy najbardziej, jest nasza kuchnia. Podajemy przyrządzone w nowoczesnym piecu konwekcyjnym świeże posiłki pozbawione sztucznych dodatków smakowych.

Podbijamy serca i żołądki gości pyszną zupą cebulową, knedlikami z gulaszem, pstrągiem, pierogami, domową szarlotką i wieloma innymi przysmakami.

Międzygórze to jedna z najpiękniej położonych miejscowości w polskich górach, a Alpejski Dwór to jeden z najpiękniejszych zakątków w Międzygórzu.

Zapraszamy!


ATRAKCJE

ATRAKCJE W OKOLICY

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

WYŻYWIENIE

Śniadanie w cenie. Na miejscu restauracja. Menu bez glutenu.


CENNIK

od 210 zł za pokój


MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Bezpłatnie.


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl