U Sikory

U Sikory

Międzygórze
adres ul. Śnieżna 18/1, 57-514 Międzygórze
telefon 881 292 289, 512 221 885
www www.usikory.pl

TYP OBIEKTU

Apartamenty


OPIS OBIEKTU

Szanowni Państwo, Pokoje gościnne „U Sikory” położone są w malowniczej miejscowości Międzygórze, położonej u podnóża Masywu Śnieżnika, przy drodze wiodącej na najwyższy szczyt Sudetów Wschodnich: Śnieżnik. Nasza lokalizacja to miejsce, w którym można zakosztować wspaniałej atmosfery polskich gór a także także odpocząć i zrelaksować się w ciszy i spokoju.

Teren obiektu położony jest w sąsiedztwie czystej, górskiej rzeki, w otoczeniu zieleni posiada miejsce ogniskowe z którego mogą Państwo korzystać do woli, czy choćby smakować kawę pod szumiącymi świerkami. Bliskość gór, czyste powietrze, cisza i spokój zimą i latem tworzą niezapomniany międzygórski klimat. Do Państwa dyspozycji oddajemy miejsce, gdzie w zasięgu wzroku znajduje się wiele szlaków turystycznych zarówno pieszych, jak i rowerowych.


ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Oferujemy Państwu zakwaterowanie w trzech 4-osobowych apartamentach (łącznie na 12 osób z możliwością opcji „dostawki” ) z nową, wspólną, w pełni wyposażoną kuchnią.

Każdy z naszych 3 apartamentów posiada 2 pomieszczenia, 4 łóżka (2+2), łazienkę z prysznicem, tv oraz balkon.


CENNIK

Doba hotelowa: 14.00 – 12.00 dnia następnego


MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Na terenie obiektu znajduje się parking.


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl