Villa Pepita i Villa Titina - Międzygórze

Villa Pepita i Villa Titina

Międzygórze
adres ul. Sanatoryjna 15, 57-514 Międzygórze
telefon 74 813 50 12
fax 74 813 50 07
email villapepita@villapepita.pl
www www.villapepita.pl

TYP OBIEKTU

Willa


OPIS OBIEKTU

Jeżeli chcielibyście Państwo odpocząć w kameralnej, niezapomnianej atmosferze, zorganizować spotkanie towarzyskie czy firmowe, konferencję, seminarium, szkolenie – wspaniale położone wśród gór i lasów – Villa Pepita i Villa Titina idealnie spełnią Wasze oczekiwania.

Wille te łączą w sobie urok starych, przywróconych do dawnej świetności rezydencji z nowoczesnością ułatwiającą relaks i odpoczynek. Każda z przestronnych sypialni ma własną, indywidualnie zaprojektowaną łazienkę. Każde z pomieszczeń tworzy odmienny klimat. Próżno by tu szukać podobieństw charakterystycznych dla wnętrz hotelowych. Pobyt w naszych willach to wspaniała sposobność, by choć na parę chwil oderwać się od zgiełku miasta, wyczerpującej pracy i codziennej bieganiny.

Do dyspozycji gości oddajemy 20 pokoi 2-osobowych z łazienkami, mini spa, billard, salę kominkową.


ATRAKCJE

ATRAKCJE W OKOLICY

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Villa Pepita: 12 pokoi 2-osobowych z łazienkami.
Villa Titina: 8 pokoi 2-osobowych z łazienkami.


WYŻYWIENIE

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Dla grup powyżej 10 osób możliwe jest zamówienie obiadów, obiadokolacji czy kolacji po uprzednim uzgodnieniu.


CENNIK

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Bezpłatnie.


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl