Willa Trebla

Willa Trebla

Międzygórze
adres ul. Sanatoryjna 9, Międzygórze
telefon 516 916 805
email miedzygorze@willatrebla.pl
www www.willatrebla.pl

TYP OBIEKTU

Pokoje gościnne


OPIS OBIEKTU

Serdecznie zapraszamy do naszej willi. Zbudowana pod koniec XIXw. Pełna tarasów oraz ozdobnych elementów drewnianych. Jest wspaniałym miejscem na odpoczynek i chwile relaksu. Liczne tarasy zachęcają do wsłuchania się w odgłosy pobliskiej natury. Nasi goście mają do wyboru dziesięć 2-osobowych pokoi. Każdy pokój posiada łazienkę wraz z prysznicem. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem. Posiadamy bogatą ofertę programów satelitarnych. Dodatkowo dostępny jest na każdym piętrze kącik herbaciano-kawowy oraz w całym obiekcie darmowy internet wi-fi.

Zapraszamy Państwa serdecznie.


ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

20 miejsc noclegowych.


WYŻYWIENIE

Śniadanie kontynentalne w wersji rozszerzonej. (wliczone w cenę noclegu)


CENNIK
  • Pokój dwuosobowy, północny - 230 zł/doba ze śniadaniem.
  • Pokój dwuosobowy, południowy - 260 zł/ doba ze śniadaniem.
  • Pokój dwuosobowy z tarasem, północny - 250 zł/doba ze śniadaniem.
  • Pokój dwuosobowy z tarasem, południowy - 280 zł/doba ze śniadaniem.
  • Pokoj dwuosobowy z balkonem - 260 zł/doba ze śniadaniem.

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Posiadamy swoje własne miejsca parkingowe.


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl