Wakacje się skończyły, ale lato zostało z nami! Jest pięknie, słonecznie, ciepło, doskonałe warunki na wędrówki piesze i rowerowe wycieczki.

Sezon rowerowy trwa nawet do połowy listopada, ścieżki singletrack czekają na Was :) W wypożyczalni Strefy dostaniecie oprócz rowerów MTB i ebike także cenne rady, mapki i niezbędne akcesoria.

Wolne miejsca noclegowe są dostępne, chociaż ze względu na piękną pogodę zainteresowanie jest spore. Sprawdźcie nasz dział z polecanymi obiektami! Zapraszamy!


Archiwum wydarzeń »

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl