Trwa piękna jesień, ale tuż za nią zbliża się do nas okres zimowy, świąteczny, sylwestrowy, karnawałowy, feryjny. Zapowiada się sporo czasu dla rodziny, przyjaciół, znajomych, a każdy z tych okresów możecie wspólnie spędzić w bajkowym Międzygórzu.

Apartament Śnieżny jako nasz partnerski obiekt udostępnił obecnie kalendarz z rezerwacją na zimę 2024. Bezpośrednio ze strony www.sniezny.pl dostępne są do rezerwacji najbardziej atrakcyjne terminy w uroczej, zabytkowej willi, gdzie przy kominku spędzicie swój wymarzony, zimowy czas. Pobyt Świąteczny 22-26.12 (4 noclegi), Pobyt Sylwestrowy 29.12-02.01 (4 noclegi), ferie zimowe minimum 3 noclegi. Zapraszamy


Archiwum wydarzeń »

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl