Wakacje już wkrótce i mamy nadzieję, że zobaczymy się w Międzygórzu :)

Letni sezon turystyczny rozkręca się coraz mocniej, pogoda coraz bardziej sprzyjająca, Masyw Śnieżnika ze swoimi atrakcjami i możliwościami aktywnego wypoczynku czekają na Was.

Zainstalowaliśmy właśnie nową kamerę online z widokiem na deptak do Wodospadu Wilczki, która z pewnością przybliży Was do naszej Perły Sudetów. Podgląd jest na żywo, więc widać jaki ruch turystyczny, jakie warunki pogodowe, co z pewnością pomoże planować wycieczki.

Ten rok jest kolejnym w serii trudnych w wielu obszarach naszego codziennego życia, a szczególnie rosnących cen. Wybór Międzygórza, które schowało się między górami, na końcu drogi, która się kończy na skraju lasu, gdzie jeszcze nie dotarły liczne, kosztowne pokusy, a większość atrakcji jest bezpłatna wydaje się bardzo rozsądny. U nas jeszcze można wypocząć w spokoju, ale także w spokoju o swój portfel, bo niestety w tym roku będzie to miało znaczenie. Zapraszamy Was do naszych obiektów noclegowych, znajdziecie tutaj oferty i kontakty bezpośrednio, co często może znaczyć taniej niż w popularnych serwisach noclegowych.

Zapraszamy na rozsądne wakacje do Międzygórza, znajdziesz tu wszystko co potrzebne do spokojnego odpoczynku :)


Archiwum wydarzeń »

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl