Wreszcie jest, wreszcie dotarliśmy i wreszcie możemy ruszać z sezonem letnim :)

Prognozy początkowo mało optymistyczne zmieniły się na pozytywne - upałów z pewnością nie będzie, ale w górach zawsze jest ciekawie. Zapraszamy Was do odwiedzin, na pobyt dłuższy i krótszy. Znajdziecie u nas atrakcje i noclegi według własnych potrzeb i oczekiwań, zróżnicowane szlaki piesze i rowerowe ścieżki singletrack.

Sezonowa gastronomia też już startuje, więc możecie liczyć między innymi na pyszne gofry i lody w Cafe na Deptaku podczas spaceru do Rezerwatu Wodospad Wilczki. Polecamy się latem :)


Archiwum wydarzeń »

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl