Międzygórze posiada rozbudowaną bazę noclegową, która stale poszerza swoją ofertę i obejmuje obecnie ponad 1000 miejsc noclegowych w pensjonatach, willach, gospodarstwach agroturystycznych i pokojach gościnnych.

Villa Pepita i Villa Titina

Pensjonat

Dom nad wodospadem

Pensjonat

Willa Róż

Pokoje gościnne

Pensjonat pod Dobrym Humorem

Pensjonat

Willa Krokus

Pensjonat

Alpejski Dwór Międzygórze

Pensjonat

U Sikory

Apartamenty

Pensjonat Sarenka

Pensjonat

Chatka Puchatka

Agroturystyka

Pod Błękitnym Dachem

Agroturystyka

Watra - Tadeusz Gamoń

Agroturystyka

Rancho u Bolka

Agroturystyka

Wichrowe Wzgórza

Agroturystyka

Dom Moris

Pokoje gościnne

Jerzy Michrowski

Pokoje gościnne

Kaskada

Pokoje gościnne

Willa Trebla

Pokoje gościnne

Sorrento

Ośrodek wczasowy

Aksamit Agro

Agroturystyka

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl