Zapraszamy do Caffe na Deptaku na pyszne lody, desery lodowe i ciasta. Nasz lokal i ogródek sezonowy znajdują się około 150 m od Wodospadu Wilczki na deptaku w stronę centrum miejscowości. Taka lokalizacji gwarantuje spokój z dala od ruchliwej ulicy i udany relaks w promieniach górskiego słoneczka.

Od 15 lat serwujemy Państwu w Międzygórzu nasze wyjątkowe gofry z lokalnymi owocami sezonowymi - truskawki, maliny, jagody, borówki. Ich zapach roznosi się po deptaku do Wodospadu Wilczki i trudno przejść obojętnie przy tej pokusie.

Polecamy popularne naleśniki francuskie XL w wielu wersjach na słodko, które uzupełnią Wasze zapasy energii przed, jak i po, górskich wycieczkach.

Świeżo mielona kawa jest niezbędna do pełni szczęścia przy chwili słodkiego zapomnienia, dlatego serwujemy ją dla Was w wielu wariantach na miejscu oraz na wynos.

Zwolenników zimnych napojów alkoholowych z pewnością usatysfakcjonują oferowane przez nas czeskie browary, z którymi współpracujemy już 15 lat i ciągle smakują tak samo wyśmienicie. Wam też posmakują, szczególnie w solidnych mrożonych kuflach, w słoneczny dzień pod parasolem w Caffe na Deptaku.

Zapraszamy

Lokalizacja: Wojska Polskiego 6A, deptak z centrum do Rezerwatu Wodospad Wilczki, 150 m od Wodospadu Wilczki


GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl