Strefa Międzygórze

STREFA MIĘDZYGÓRZE - wypożyczalnia rowerów MTB i e-MTB marki TREK BICYCLES

Dla osób pragnących poznać uroki Masywu Śnieżnika oraz wspaniałe ścieżki rowerowe systemu Singletrack Glacensis stworzyliśmy niezbędne zaplecze w centrum Międzygórza. Zaledwie 2 km dzielą nas od wjazdu na doskonałą, rekreacyjną pętle Pod Śnieżnikiem oraz około 1 km od wjazdu na wymagającą kondycyjnie Pętlę Międzygórze. (sprawdź więcej na: www.miedzygorze.com.pl/aktywnie/system_singletrack.php)

Możecie u nas wypożyczyć zróżnicowany sprzęt, zasięgnąć informacji, dostać mapki, opłukać swój rower, czy też zrobić postój w naszym Caffe na Deptaku na kawę, lody, słodkości czy napoje w zimnych kuflach :)

Oferta wypożyczalni bazuje głównie na dobrze wyposażonych modelach Marlin, które doskonale sprawdzają się w terenie, do tego różne rozmiary, wersje męskie i damskie, rowery dla dzieci. Dla mniej wprawionych, ale ciekawych nowych przygód proponujemy rowery elektryczne, czyli E-Bike. Oferowane przez nas modele to nowe jednostki z bardzo efektywnymi akumulatorami oraz niezawodnymi silnikami Bosch, które pozwalają w łatwy sposób zwiedzić nasze góry i dotrzeć w dzikie zakątki.

W Strefie Międzygórze zapewniamy także do wypożyczenia kaski, zabezpieczenia kradzieżowe, foteliki rowerowe dla dzieci. Naszym klientom zawsze chętnie doradzamy i pomagamy zaplanować wycieczki, na każdym poziomie oczekiwań. Oferujemy obsługę grup rowerowych, czyli wycieczki z przewodnikiem rowerowym który przeprowadzi Was po znanym i nieznanym Masywie Śnieżnika na rowerach MTB i e-MTB.

Więcej szczegółów na www.strefy.pl

Cennik:

WIĘCEJ: www.strefy.pl

KONTAKT: tel. 502 525 564

LOKALIZACJA: https://goo.gl/maps/GnYgS3NUWb3pohuB6

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl