Willa Róż - Międzygórze

Willa Róż

Międzygórze
adres ul. Śnieżna 14, Międzygórze
telefon 74 81 35 143 lub 601 83 24 75
email list@willaroz.pl
www www.willaroz.pl

TYP OBIEKTU

Willa, Pokoje gościnne


OPIS OBIEKTU

Od trzech pokoleń rodzina Rybikowskich ma zaszczyt i przyjemność gościć Państwa pod dachem Willi Róż. Dzięki botanicznej pasji mojego dziadka cały ogród jest obsadzony niezliczoną ilością rzadkich okazów roślin. Przejście od drogi do budynku jest obsadzone różami wysokopiennymi tworzącymi różany tunel. Kiedy kwitną w czerwcu, ich zapach roznosi się na kilkadziesiąt metrów.

Willa Róż to także nowoczesność.

Oferujemy Państwu 30 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, i 4 osobowych oraz apartamencie wyposażonych w pełny węzeł sanitarny (łazienka z prysznicem, umywalką i WC), telewizor LCD " z TV-sat, spełniających standardy wymagane w branży hotelarskiej. Do dyspozycji Gości jest wyposażony aneks kuchenny.

Zapraszamy Państwa przez cały rok.


ATRAKCJE NA MIEJSCU

ATRAKCJE W OKOLICY

Wiele innych ciekawych miejsc do odwiedzenia również w na terenie Czech.


ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

30


WYŻYWIENIE

Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny.


CENNIK

Od 25 do 50 zł od osoby. Wszelkie szczegóły i promocje pakietowe na naszej stronie www.willaroz.pl


MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Posiadamy swój własny parking dla naszych Gości


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl