Chatka Puchatka - Międzygórze

Chatka Puchatka

Międzygórze
adres ul. Wojska Polskiego 16, Międzygórze
telefon 74 813 52 88
www www.miedzygorze.agro.pl

TYP OBIEKTU

Agroturystyka


OPIS OBIEKTU

Zapraszamy do naszego domku w Międzygórzu. Znajdą tu Państwo miłą atmosferę i życzliwych ludzi. Można tutaj ciekawie odpocząć od trudów codziennego życia.

Wędrówki po górach, ogniska, piękne widoki wszystko to znajdą państwo właśnie u nas - w naszym małym gospodarstwie agroturystycznym.

Dodatkowo, po powrocie ze szlaku mogą Państwo usiąść w altance wśród kwiatów i po prostu odpocząć.


ATRAKCJE

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

15 miejsc noclegowych


ZDJĘCIA
Chatka Puchatka Chatka Puchatka Chatka Puchatka Chatka Puchatka Chatka Puchatka Chatka Puchatka Chatka Puchatka Chatka Puchatka Chatka Puchatka

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl