Dom Moris, pokoje gościnne - Międzygórze

Dom Moris, pokoje gościnne

Międzygórze
adres ul. Wojska Polskiego 30, Międzygórze
telefon 604 985 282, 607 835 522
www www.dommoris.pl

TYP OBIEKTU

Pokoje gościnne


OPIS OBIEKTU

Domek wypoczynkowy MORIS położony jest w górach w ustronnym spokojnym miejscu na skraju lasu. Zapraszamy Państwa na wczasy rodzinne (zwierzęta mile widziane).

Dysponujemy noclegami w pokojach 2, 3, 4 osobowymi z łazienkami. Ponadto w pokojach znajdują się: telewizor, czajnik elektryczny, lodówka. Każdy pokój ma wyjście na niezależny balkon lub taras.

Do dyspozycji gości kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Przed domem czekają na Państwa ławeczki, huśtawki, oraz przede wszystkim piękne widoki!

Możliwość wynajęcia pokoju lub całego domku.

Gwarantujemy zawsze miłą, domową atmosferę oraz niezapomniane wspomnienia. Chętnie doradzimy jak spędzić u nas czas, gdzie najlepiej się wybrać, jak dojechać, a po całym dniu pełnym wrażeń zapraszamy do odpoczynku w ogrodzie lub zadaszonej altanie, aby zregenerować siły na kolejny dzień pełen wrażeń.

Rezerwacje prosimy składać telefonicznie.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego.


ATRAKCJE

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

16 miejsc noclegowych


MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Parking na ogrodzonym terenie


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl