Dom Pod Błękitnym Dachem - Międzygórze

Dom Pod Błękitnym Dachem

Międzygórze
adres ul. Wojska Polskiego 13, Międzygórze
telefon 74 813 52 04
www www.miedzygorze-nocleg.pl

TYP OBIEKTU

Agroturystyka


OPIS OBIEKTU

Zapraszamy do uroczego Międzygórza w Kotlinie Kłodzkiej. Dom "Pod Błękitnym Dachem" położony jest przy zielonym szlaku na górę Igliczna - gdzie znajduje się sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej. Lokalizacja gwarantuje wypoczynek w ciszy i spokoju, będąc jednocześnie dobrym miejscem wypadowym w okoliczne góry i atrakcje okolicy. Oferujemy: pokoje 2,3,4 - osobowe z łazienkami i TV, apartament 2 pokojowy dla 4-5 osób z łazienką, aneksem kuchennym, tv i balkonem, domek 4-7 osobowy (2 pokoje z łazienkami i tv + kuchnia ) aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, świetlicę z kominkiem i telewizorem, miejsca parkingowe, altanka, grill w ogrodzie, internet bezprzewodowy wifi.


ATRAKCJE

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Pokoje 2,3,4 - osobowe z łazienkami.


CENNIK

Noclegi w cenie 30-45 zł za osobę.


MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Są miejsca parkingowe


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl