Pensjonat pod dobrym humorem - Międzygórze

Pensjonat pod dobrym humorem

Międzygórze
adres Wojska Polskiego 21a Międzygórze
telefon 74 813 52 42
email miedzygorze@op.pl
www www.pensjonatdobryhumor.pl

TYP OBIEKTU

Pensjonat


OPIS OBIEKTU

Mamy szczęście zaprosić naszych Gości w to wyjątkowe miejsce. Międzygórze jest górskim kurortem, które od dawna swoim urokiem przyciąga wielu miłośników Sudetów Wschodnich. Przepięknie położony, nowy obiekt oferuje pobyt w komfortowo wyposażonych pokojach gościnnych z łazienkami: apartamenty w tym z tarasami, pokoje luksusowe z balkonami, pokoje 2-os. z łazienkami.

Wszystkie wyposażone w TV SAT LCD 20 - 32' i internet.

Z tarasów i balkonów można podziwiać wspaniałe widoki Kotliny Kłodzkiej.


ATRAKCJE

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

38 miejsc noclegowych


WYŻYWIENIE

Śniadanie: stół szwedzki 16 zł/os.

Domowa obiadokolacja: 20zł/os.


CENNIK

Noclegi już od 40 zł/os.


MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Miejsca parkingowe wliczone w cenę noclegu


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl