Słoneczna Willa Międzygórze

Pensjonat Słoneczna Willa

Międzygórze
adres ul. Śnieżna 27, Międzygórze
telefon 74 813 52 70 / 603 503 366
email pensjonat@slonecznawilla.eu
www www.slonecznawilla.eu

TYP OBIEKTU

Pensjonat


OPIS OBIEKTU

Jeżeli marzysz o ciszy, spokoju i komforcie – zatrzymaj się w Pensjonacie Słoneczna Willa.Otoczony lasami budynek położony jest w malowniczej i spokojnej części Międzygórza, tuż u podnóża Śnieżnika.

Słoneczna Willa to budynek z około 1900 roku. Od początku istnienia funkcjonuje jako Hotel i Pensjonat. Pięknie odrestaurowany z zachowaniem historycznej formy oraz dbałością o każdy szczegół. Aktualnie staramy się łączyć, to co stare z tym, co nowoczesne, aby nie odcinając się od korzeni dawać Naszym Gościom możliwie najlepsze wrażenia.

Pensjonat dysponuje 22 pokojami ( z balkonami i bez), urządzonymi w wysokim standardzie w stylu klasycznym, ale równocześnie przytulnym. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz szereg udogodnień takich jak zestaw kosmetyków, ręczniki, czajnik elektryczny, kubki, lampka nocna, telewizor i oczywiście wifi.

Słoneczna WIlla to nie tylko noclegi, ale również Restauracja, gdzie można zjeść pyszne, tradycyjne polskie dania, jak również dania kuchni ukraińskiej. Nasze placki ziemniaczane oraz pielmieni są najlepsze w całym Międzygórzu. Sala restauracyjna mieści aż 50 osób i jest to klimatyczne miejsce z kominkiem, drink-barem, kącikiem zabaw dla dzieci oraz tarasem widokowym, z którego rozciąga się piękny widok na leśny, górski krajobraz z szumem strumyka w tle.

Jesteśmy miejscem stworzonym dla Ciebie i Twojej rodziny. W miłej atmosferze, pośród bajecznie pięknych krajobrazów oderwiesz myśli od codzienności i będziesz delektować się wypoczynkiem. Tu zregenerujesz siły i powrócisz do domu z bagażem pełnym miłych wspomnień.

Zapraszamy!


ATRAKCJE

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH:

WYŻYWIENIE

Śniadanie wliczone w cenę pokoju. Restauracja z kuchnią polską i ukraińską.


CENNIK

od 280 zł za pokój


MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Bezpłatne


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl