Ośrodek Wczasowy Sorrento - Marianówka

Ośrodek Wczasowy Sorrento

Marianówka
adres Marianówka 3, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
telefon 74 813 00 39
fax 74 813 01 60
email recepcja@sorrento.com.pl
www www.sorrento.com.pl

TYP OBIEKTU

Ośrodek Wczasowy


OPIS OBIEKTU

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Ośrodka Wczasowego „Sorrento” w Marianówce, uroczej miejscowości, gdzie mogą Państwo odetchnąć od wielkomiejskiego gwaru i pośpiechu, nacieszyć się przyrodą, świeżym powietrzem w miłej atmosferze.

Organizujemy dla Państwa turnusy wczasowe, weekendowe, noworoczne oraz imprezy okolicznościowe. Profesjonalny i przyjazny personel oraz bogate doświadczenie sprawiają, że organizowane przez Ośrodek Sorrento konferencje, spotkania biznesowe i szkolenia cieszą się uznaniem gości z całego kraju. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie przyjęcia i uroczystości spełniały oczekiwania naszych Klientów, dotyczące najwyższej jakości świadczonych usług.

Zapraszamy również grupy zorganizowane dzieci i młodzieży. Naszym Gościom zapewniamy miłą atmosferę oraz dobrą obsługę, co w połączeniu ze smaczną kuchnią sprawia, że czują się u nas jak w domu.

Do dyspozycji gości oddajemy również całą infrastrukturę, m.in. drewniany plac zabaw dla dzieci, chatę grillową oraz kominek grillowy. W upalne dni zapraszamy do kąpieli w basenie letnim oraz przejażdżki w siodle po malowniczej okolicy. Zimą po dniach spędzonych na nieopodal leżących stokach narciarskich zapraszamy na niezapomniane kuligi z pochodniami i grzańcem.


ATRAKCJE NA MIEJSCU

Oferujemy wysoki standard usług hotelarskich i gastronomicznych przez cały rok.


ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Ośrodek Wczasowy „Sorrento” dysponuje 18 pokojami w Budynku Głównym oraz 11 pokojami w Budynku B.

W ofercie posiadamy pokoje dwu, trzy, czteroosobowe, a także pokoje typu studio (2+1) oraz (2+2).

We wszystkich pokojach istnieje możliwość ustawienia łóżek małżeńskich lub pojedynczych. Jest to znakomite rozwiązanie podczas przyjmowania grup zorganizowanych oraz firm.

Budynek Główny
W każdym pokoju znajduje się telewizor, bezprzewodowe łącze internetowe oraz łazienka.Wszystkie łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe.

Budynek B
Budynek B oddany został do użytku po generalnym remoncie w czerwcu 2012 roku. Każdy pokój w budynku B wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową. W tym budynku znajdują się pokoje dwu, trzy, czteroosobowe oraz pokoje typu studio (2+1) oraz (2+2).


CENNIK

Cennik zależy od długości pobytu oraz terminu.


ZDJĘCIA
Ośrodek Wczasowy Sorrento Ośrodek Wczasowy Sorrento Ośrodek Wczasowy Sorrento Ośrodek Wczasowy Sorrento Ośrodek Wczasowy Sorrento Ośrodek Wczasowy Sorrento Ośrodek Wczasowy Sorrento Ośrodek Wczasowy Sorrento

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl